Роликові ковзани Tempish CLIPS Girl / 29-32
Tempish CLIPS Girl-інлайнові розсувні роликові ковзани для дівчаток, призначені для відпочинку та фітнес-їзди, підійдуть як початківцям, так і досвідченим спортсменам.
Корпус виготовлений з жорсткого пластику і має вбудований лайнер. Зовнішня частина каркаса виконана з поліпропілену високої щільності, внутрішня - з нейлону, посиленого ПВХ.
Анатомічна вставка в п'яткової частини і посилені стінки черевика гарантують надійну фіксацію і високий рівень контролю під час їзди. Черевик добре "дихає" за рахунок продуманої системи вентиляції, а внутрішній шар з технологічних матеріалів відводить вологу під час катання, надаючи комфорт для ніг дитини.
Чотирьохпозиційна регулювання розміру коника працює на основі принципу Push Pull - Натисни і потягни. Для регулювання розміру необхідно натиснути на кнопку під п'ятою і потягнути носок вперед.
Система кріплення шасі до скелету ideal position control chassis дозволяє з точністю до міліметра встановити ідеальне положення шасі для індивідуального зміщення центру ваги. Рама виконана з легкого поліпропілену високої щільності.
Встановлені поліуретанові колеса Tempish Catch з високим ступенем зчеплення і жорсткістю 82A, діаметр 64 мм (для розміру 29-32), 70 мм (для розмірів 30-33 і 37-40). Колеса встановлені на точних надійних підшипниках класу АВЕС 5 carbon steel, які забезпечують хороший накат і високу швидкість.
Характеристики:
- призначення: прогулянкове катання, фітнес;
- Вікова категорія: Дитячі, підліткові;
- Тип: розсувні;
- Матеріал черевика: поліпропілен, нейлон, ПВХ;
- Тип фіксації: Шнурки, бакля Autolock, п'ятковий ремінь;
- Матеріал рами: ПП з покриттям hi-impact;
- Колеса: Tempish Catch 64 мм або 70 мм 82А (залежить від розміру);
- Підшипники: АВЕС 5 carbon steel;
- Гальмо: П'ятковий;
- Лайнер: незнімний;
- Матеріал лайнера: Нейлон CAMBRA 26Z.
Розмір / Довжина устілки:
- s (29-32) / 17,5-20,0 см;
- M (33-36) / 20,0 - 22,5 см;
- L (37-40) / 23,0-25,5 см.
ступінь допустимого спортивного навантаження-2 - Це прогулянковий рівень навантаження, товари початкового рівня дуже популярні серед любителів спорту. Марковані даної міткою вироби підходять для регулярного використання і справляються з легкими і середніми навантаженнями і зазвичай оснащені базовими пристроями для забезпечення комфорту і безпеки.
Характеристики
| Колір | Білий, Рожевий |
| Стать | Для дівчаток |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для початківців і просунутих ролерів |
| Призначення | Фітнес |
| Розмір | 29-32 |
| Регулювання розміру | Так |
| Гальмо | П'ятковий |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | 70 мм, 82A |
| Подшипники | |
| Підшипник | ABEC 5 carbon |
| Ботинок | |
| Тип фіксації | Шнурки, застібка-липучка, бакля |
| Лайнер | |
| Лайнер | Є (вбудований) |
| Лайнер, матеріал | Нейлон / VINYL, анатомічний |
| Рама, матеріал | Алюмінієвий стоп |
| Призначення | Розсувний |
| Гальмо | П'ятковий (Знімний) |
| Діаметр коліс | 64 мм |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | U-подібний |
| Ботинок | Жорсткий |
| Матеріал рами | Поліпропілен з покриттям hi-impact |
| Фіксація | Шнурівка, Липучка, Автозамок |
| Фактический размер | 29-32 |
| Рівень катання | Середній |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Клас підшипників | ABEC 5 |
| Матеріал підшипників | Хромована сталь |
| Матеріал черевика | Нейлон, Полівінілхлорид, Термополіуретан, Найлекс |
| Матеріал лайнера | Нейлон |
| Розмір черевика | 29-32 |






















