Tempish - це істинно європейська якість, компанія, яка виправдано претендує на звання одного з кращих в світі виробників товарів для активного відпочинку і спорту. Компанія Tempish була створена в Чехії в 1991 році і, не дивлячись на такий короткий термін, зуміла завоювати популярність серед жителів Швейцарії, Австрії, Німеччини, Іспанії, США і Франції.

В асортименті компанії представлені різноманітні товари, починаючи зі спортивних окулярів і шоломів і закінчуючи льодовими ковзанами і скейтбордами. З моменту заснування компанія постійно розширює свій асортимент не тільки представленими моделями, але і новими продуктами. Але, незважаючи на все це, головним продуктом виробництва для Tempish залишаються інлайнові роликові ковзани, адже саме з них почалася історія розвитку компанії, саме вони стали тією точкою відліку популярності чеського виробника.


1988 рік для компанії став кульмінаційним, адже Tempish стала не просто офіційним, а й ексклюзивним дистриб'ютором на території Південної Моравії продукції всесвітньо відомої англійської марки HI-TEC (www.HITEC.cz), яка була заснована в 1974 році.


з 1999 року компанія почала «грати» в хокей. Так світ побачили колодки, Шайби, ключки Tempish, а компанія відкрила для себе другого лідера з виробництва-хокейні ковзани і ковзани для фігурного катання.


У 2002 році компанія «забиває перший гол» і запускає нову виробничу лінію товарів для футболу, серед яких бутси, рукавички і т.д. але на цих ігрових видах спорту власники компанії вирішили не зупинятися і представили баскетбольний інвентар для гри на відкритому повітрі, скейтборди, ракетки для бадмінтону і сквошу. Крім цього компанії належить лінія з виробництва спортивної нижньої білизни та зимового одягу.

Кожен, хто хоча б раз вибирав товари цієї марки, переконалися в тому, що Tempish – це:

  • сучасний дизайн;
  • нові технології та рішення;
  • демократичні ціни.

TEMPISH® - зареєстрована торгова марка, що належить компанії TEMPISH s. R. o. (Чехія)