Роликові ковзани Tempish CLIPS GIRL DUO / 37-40
Tempish CLIPS GIRL DUO-дитячі розсувні ковзани для дівчаток зі спеціальною конструкцією 2 в 1, яка дозволяє кататися цілий рік. Призначені для початківців і просунутих ролерів. Проста система дозволяє замінити льодові леза на роликові шасі і навпаки в лічені хвилини. Досить просто відкрутити і закрутити 3 гвинти.
Зовнішня частина черевика виготовлена з термополіуретану, стійкого до температури і зберігає гнучкість до -20°C.
Внутрішня частина черевика з приємного зносостійкого нейлону Cambra 26Z має анатомічну вставку для фіксації стопи. Черевик має ефективну вентиляційну систему, а також підкладку, яка добре відводить вологу під час катання.
Чотирьохпозиційна регулювання розміру коника здійснюється на основі принципу Push Pull - Натисни і потягни. Для регулювання розміру необхідно натиснути на кнопку під п'ятою і потягнути носок вперед.
У задній частині правого роликового шасі знаходиться Гальмівна система, яку можна переставити на ліве шасі для зручності використання, або зовсім демонтувати при необхідності. У передній частині льодових лез розташовані спеціальні зубці, такі ж, як у фігурних ковзанах. Саме лезо виконано з міцної і жорсткої вуглецевої сталі.
Характеристики:
- призначення: фітнес і спорт;
- Вікова категорія: Дитячі, підліткові;
- Тип: розсувні;
- Матеріал підкладки: нейлону Cambra 26Z з анатомічним бандажем;
- Тип фіксації: Шнурки, бакля Autolock, п'ятковий ремінь;
- Рама: роликові шасі РРс покриттям hi-impact;
- Колеса: 64 мм для розміру 29-32 і 70 мм для розмірів 33-36 і 37-40;
- Жорсткість коліс: 82A;
- Матеріал коліс: Поліуретан;
- Підшипники: АВЕС 5 carbon steel;
- Льодове лезо-Tempish Uni carbon;
- Матеріал леза: вуглецева сталь;
- Змінне п'яткове гальмо з можливістю демонтажу.
Розмір / Довжина устілки:
- s (29-32) / 17,5-20,0 см;
- M (33-36) / 20,0 - 22,5 см;
- L (37-40) / 23,0-25,5 см.
ступінь допустимого спортивного навантаження-2 - Це прогулянковий рівень навантаження, товари початкового рівня дуже популярні серед любителів спорту. Марковані даної міткою вироби підходять для регулярного використання і справляються з легкими і середніми навантаженнями і зазвичай оснащені базовими пристроями для забезпечення комфорту і безпеки.
|
Призначення |
Фітнес |
|
| Клас | Для початківців | |
| Розмір |
37-40 |
|
|
Поліуретан, Нейлон, поліпропілен |
|
| Тип фіксації |
П'ятковий двосторонній автозамок, ремінець-липучка |
|
|
Рама, матеріал |
Поліпропілен ударостійкий | |
|
Колеса |
70 мм, 82A |
|
| Матеріал підшипників | Вуглецева сталь | |
| Клас підшипників | ABEC 5 | |
|
Гальмо |
П'ятковий (знімний) |
|
|
Лайнер |
Бувши | |
|
Лайнер, матеріал |
Нейлон Cambra 26Z | |
|
Гарантія |
6 місяців | |
| Регулювання розміру | Так |
Характеристики
| Колір | Білий, Рожевий |
| Стать | Для дівчаток |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для початківців і просунутих ролерів |
| Призначення | Фітнес |
| Розмір | S (29-32) M (33-36)L (37-40) |
| Гальмо | П'ятковий |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | Tempish Catch 64/70 82А |
| Подшипники | |
| Підшипник | АВЕС 5 carbon steel |
| Ботинок | |
| Тип фіксації | Шнурки, бакля |
| Колір | Білий |
| Лайнер | |
| Лайнер | Бувши |
| Лайнер, матеріал | Нейлон / RESIST / NYLEX |
| Рама, матеріал | композитний |
| Призначення | Розсувний |
| Гальмо | П'ятковий |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | U-подібний |
| Ботинок | М'який |
| Матеріал рами | Поліпропілен з покриттям hi-impact |
| Фіксація | Шнурівка, п'ятковий ремінь, Автозамок |
| Фактический размер | 37-40 |
| Рівень катання | Середній |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Клас підшипників | ABEC 5 |
| Матеріал підшипників | Хромована сталь |
| Матеріал черевика | Нейлон, Полівінілхлорид, Термополіуретан, Найлекс |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Найлекс |
| Розмір черевика | 37-40 |



















