Роликові ковзани Tempish COCTAIL VARIO / 38-41
Опис
Дитячі розсувні фріскейт роликові ковзани Tempish Coctail Vario-роликові ковзани unisex для заняття фрістайлом і фітнесом.
Роликові ковзани Coctail Vario розраховані на середню і високе навантаження. Підійдуть як для початківців, так і для просунутих ролерів.
У цій моделі проста і зручна система регулювання розміру-натисненням однієї кнопки. Черевик розсувається в межах 4 розмірів. Зовнішній черевик виконаний з композитного матеріалу, дуже жорсткий і забезпечує відмінну підтримку ноги під час катання. Внутрішній черевик ( лайнер) - міцний Nylex і нейлон, анатомічний, укріплений полівінілхлоридом.
У місцях черевика, найбільш часто контактують з поверхнею, знаходиться змінний протектор (слайдер), закріплений двома гвинтами і в разі необхідності його можна замінити. Під п'ятою знаходиться амортизатор (антишок) для більш комфортної їзди.
У комплект Coctail Vario також входить: додаткові 2 пари слайдерів, антишоків і шнурків синього і жовто-зеленого кольору. Ви легко можете змінювати зовнішній вигляд роликів в залежності від вашого настрою! Заміна цих частин займає всього кілька хвилин.
Tempish Coctail Vario-це високоякісні дитячі ролики, оснащені колесами Radical 70 мм і підшипниками ABEC 7 chrome steel зі знімними гумовими пильовиками для швидкого очищення.
особливості Tempish Coctail Vario:
Роликові ковзани Coctail Vario розраховані на середню і високе навантаження. Підійдуть як для початківців, так і для просунутих ролерів.
У цій моделі проста і зручна система регулювання розміру-натисненням однієї кнопки. Черевик розсувається в межах 4 розмірів. Зовнішній черевик виконаний з композитного матеріалу, дуже жорсткий і забезпечує відмінну підтримку ноги під час катання. Внутрішній черевик ( лайнер) - міцний Nylex і нейлон, анатомічний, укріплений полівінілхлоридом.
У місцях черевика, найбільш часто контактують з поверхнею, знаходиться змінний протектор (слайдер), закріплений двома гвинтами і в разі необхідності його можна замінити. Під п'ятою знаходиться амортизатор (антишок) для більш комфортної їзди.
У комплект Coctail Vario також входить: додаткові 2 пари слайдерів, антишоків і шнурків синього і жовто-зеленого кольору. Ви легко можете змінювати зовнішній вигляд роликів в залежності від вашого настрою! Заміна цих частин займає всього кілька хвилин.
Tempish Coctail Vario-це високоякісні дитячі ролики, оснащені колесами Radical 70 мм і підшипниками ABEC 7 chrome steel зі знімними гумовими пильовиками для швидкого очищення.
особливості Tempish Coctail Vario:
- проста і зручна система регулювання розміру-натисненням однієї кнопки;
- зовнішній черевик легкий, виконаний з композитного матеріалу. Дуже жорсткий і забезпечує відмінну підтримку ноги під час катання;
- внутрішній черевик (лайнер) знімний, матеріал-міцний Nylex (100% поліефір) і нейлон, анатомічний, укріплений полівінілхлоридними вставками з хорошою вентиляцією з антишоковою вставкою в області п'яти;
- комфортна вентиляція на зовнішній і внутрішній стороні;
- шасі: полегшена монолітна 3-D конструкція, з обробленою поверхнею "чорний пісок", прикріплена до основи болтами з можливістю індивідуального налаштування під манеру їзди і центр ваги користувача. Відстань між кріпильними отворами 150 мм;
- Підшипники-ABEC 7 608 RS зі знімними гумовими пильовиками для швидкого очищення;
- Колеса з високим ступенем зчеплення, низьким зносом, низьким коефіцієнтом опору: Radical 70 мм, Super Hi-Rebound (SHR);
- застібка-шнурки, п'яткова бакля з підкачкою, самоблокирующаяся бакля;
- Слайдер фіксується за допомогою 2 гвинтів-легко замінити;
- В комплект входять запасні-2 пари додаткових слайдерів, амортизаторів і шнурків синього і жовто-зеленого кольору;
- без гальма;
- Розмір: 34-37, 38-41;
- ступінь допустимого спортивного навантаження ☆☆☆☆.
| Клас роликових ковзанів | Для просунутих ролерів |
| Розмір | 38-41 |
| Черевик (матеріал) |
Композитний матеріал |
|
Тип фіксації |
Шнурки, п'яткова бакля з підкачкою, самоблокирующаяся бакля |
| Рама (матеріал) | Алюмінієвий стоп |
| Колеса | Tempish Radical 70 мм, SHR |
|
Підшипники |
ABEC 7 608 RS |
|
Гальмо |
Ні |
|
Лайнер |
Nylex і нейлон, ПВХ |
| Гарантія | 6 місяців |
Характеристики
| Колір | Чорний, Білий, Червоний |
| Стать | Унісекс |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для просунутих ролерів |
| Розмір | 38-41 |
| Гальмо | Ні |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | Tempish Radical 70 мм, SHR |
| Подшипники | |
| Підшипник | ABEC 7 608 RS |
| Ботинок | |
| Тип фіксації | Шнурки, п'яткова бакля з підкачкою, самоблокирующаяся бакля |
| Лайнер | |
| Лайнер | Nylex і нейлон, ПВХ |
| Рама, матеріал | Алюмінієвий стоп |
| Призначення | Розсувний |
| Гальмо | Без гальм |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Жорсткість коліс | 85A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | П-подібний |
| Ботинок | Жорсткий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Фіксація | Шнурівка, п'ятковий ремінець з автозамком, Автозамок |
| Фактический размер | 38-41 |
| Рівень катання | Профі |
| Жорсткість коліс | 85A |
| Клас підшипників | ABEC 7 |
| Модель підшипників | 608 RS |
| Матеріал черевика | Нейлон, Поліпропілен |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Найлекс, Полівінілхлорид |
| Розмір черевика | 38-41 |
Відео
Задати питання



