Кардіотренажери SPIRIT хороший вибір якщо вам потрібні відмінні комерційні тренажери-бігова доріжка, велотренажер, класичний орбітрек або орбітрек для спінінга, за доступною ціною!

Бігові доріжки, велотренажери і орбітреки SPIRIT добре відомі в Англії, Італії, Ізраїлі, але найбільш популярні в США - на батьківщині цього бренду. На тренажери SPIRIT приємно дивитися, і на них приємно займатися.

Тренажер SPIRIT - виробляються на високотехнологічному Тайвані, що дозволяє виробнику встановити мінімальну ціну не поступаючись якістю свого товару.

Ми рекомендуємо Вам купити орбітрек, велотренажер або бігову доріжку SPIRIT які представлені в наших каталогах, - ви отримаєте не тільки високоякісний товар зі "своїм обличчям" і хорошою сервісною підтримкою, але і гарантоване задоволення від тренувань...


SPIRIT Fitness (Спірит фітнес) Jonesboro, Arcansas - Американська торгова марка заявила про себе в США в 1987 році, і вибрала своєю спеціалізацією розробку і виробництво високоякісних тренажерів для розвитку серцево - судинної системи-бігові доріжки, еліптичні тренажери і велотренажери. До 2005 року виробництво тренажерів було розташоване тільки в США. З 2005 року, в слідстві злиття двох компаній, бренд SPIRIT належить компанії Dyaco International, Тайвань, а виробництво розширено за рахунок азіатських потужностей нового власника.

Компанія Dyaco входить в трійку найбільших виробників кардіотренажерів в Азії, і має 2 сучасних великих заводу на Тайвані, 1 новий завод в Китаї і один завод в США.

Продукція компанії, це виключно: бігові доріжки, орбітреки, велотренажери і спінбайки, що і дозволяє їй впевнено тримати лідируючі позиції в секторі кардіотренажерів. Крім тренажерів SPIRIT, компанія Dyaco має ще кілька інших своїх торгових брендів: SPIRIT-X, ESPRIT, FUEL, X-TERRA, а також виступає в ролі ОЕМ виробника для багатьох відомих світових брендів-Tunturi, Sole, Reebok, Gymstick, Precor, Finnlo та ін Але саме комерційний бренд SPIRIT і SPIRIT-X для преміального домашнього застосування є стратегічними у виробничій програмі концерну dyaco.

Під маркою SPIRIT Fitness завжди проводилися тільки кардіотренажери, і завдяки цій спеціалізації був напрацьований багатий досвід, який і дозволяє сьогодні виробляти тренажери високого класу з відмінними споживчими властивостями. Тренажери SPIRIT-продаються в багатьох країнах світу, але найбільш популярні вони в ПАР, Англії, Австралії, Новій Зеландії, Ізраїлі, Італії і звичайно ж на своїй батьківщині в США. На Україну тренажери SPIRIT почали імпортуватися в 2010 році і відразу стали лідерами продажів у своєму сегменті благододаря високій якості і дуже привабливою ціною.

Бігові доріжки SPIRIT. Бігові доріжки спрямовані в преміальний сегмент користувачів,при цьому вони мають розумну ціну і відповідно більш доступні, ніж наприклад Однокласники NordicTrack, ProForm, LifeFitness і ін всі доріжки відрізняються потужними і дуже надійними тяговими двигунами і приводами автоматичної зміни кута нахилу полотна власної конструкції.

Всі бігові доріжки SpiritFitness відрізняє висока якість компонентів, які зазвичай зустрічається в комерційні моделях. Великий вал для стабільного зчеплення, надійні підшипники комерційного рівня, багатошарове бігове полотно, широкі приводні ремені, велика бігова поверхня, гарантує комфортні і надійні тренування на довгі роки.

Спеціальне кріплення двигуна з штампованої сталі забезпечує постійне рівномірний натяг і, як наслідок, надійну роботу, що відповідає якісній біговій доріжці.
Моторний відсік зроблений таким чином, щоб забезпечити циркуляцію повітря навколо двигуна і електроніки, не даючи можливості нагріватися. Всі електронні блоки встановлені на Алюмінієві платформи, які виступають в якості поглиначів тепла, що у багато разів продовжує службу електронної начинки.

Якісне 2-х шарове бігове полотно з великою біговою поверхнею 56 х 152 см, шість спеціальних подушок розподілених в рівній мірі по всі площі, ефективно поглинають ударне навантаження, зберігаючи суглоби і забезпечуючи безпечні тренування, що особливо важливо для тривалих тренувань.


Велотренажери SPIRIT. Велотренажери, як і інші кардіотренажери SPIRIT, мають свій дизайн, що запам'ятовується і багате колірне рішення (фірмовий колір SPIRIT - "Шампань"). У лінійці є і моделі як з вертикальною так і з горизонтальною посадкою.

Орбітреки SPIRIT. У виробника присутні моделі тільки з переднім приводом, і в основному з довжиною кроку більше 50 см.переднє розташування приводу, дозволяє забезпечити найбільш комфортну ергономічну траєкторію руху педалей Орбітрека при мінімально можливій довжині тренажерів а також реалізувати можливість зміни "глибини" кроку.

 

Всі еліптичні тренажери Spirit Fitness оснащені Q-фактором із запатентованою технологією Extra-Smooth™, в основі якої лежить супермалий "Q-Фактор" - 9см (відстань між педалями). Саме цей параметр найбільше впливає на збереження і здоров'я суглобів. В цілому, чим ближче знаходяться педалі один до одного, тим менше навантаження на суглоби.

 

Еліптичні тренажери Spirit Fitness, єдині еліптичні тренажери, які мають внутрішній нахил в два градуси для зниження навантаження на ноги. Цей ексклюзивний дизайн забезпечує найбільш ергономічно правильне положення користувачів. 

 

Біомеханічно оптимальна траєкторія руху педалей, система "м'якого" прискорення і зупинки педалей. Крім того безшумна Трансмісія Flywheel System з використанням безщіткового генератора, високоякісних японських підшипників KOYO і десятижильного поліклинового ременя створює досконалу плавність ходу, відрізняючись при цьому підвищеною надійністю. 


Орбітреки SPIRIT E-Glide для групових занять. Нова еволюційна розробка від інженерів DYACO, - вони власне і створили цей клас тренажерів. Популярність орбітреків для занять спінінгом стрімко зростає, (перш за все в США і Європі) так як дозволяє ефективно проводити групові тренування людям яким не подобається займатися на традиційних спін-байках.

SPIRITFITNESS® - зареєстрована торгова марка, з 2005 року належить компанії Dyaco Internayional (США / Тайвань)

Логотип Tunturi - Accell Fitness