Блокова рама IMPULSE Cable Crossover
Характеристики
Вага
217 кг
Стандартна вага вантажного стека
2 * 91 кг
Опціональний вага вантажного стека
2 * 125 кг
Крок зміни основних ваг стека
-
Всі характеристики
0 грн.
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами та уточнять умови замовлення
Опис
Тренажер IMPULSE Cable Crossover
Професійний тренажер-блокова рама
Особливості тренажера:
- Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і хорошого ковзання;
- Елластичний і довговічний трос в оплітці, наповненій гелевою мастилом;
- У стандартну комплектацію входять закриті рукояті для тяг;
- Вантажний стек складається з пластин 3-х різних номіналів, для комфортних занять початківців, а також для спортсменів відновлюються після травм;
- Зручний тримач блокнота, телефону, пляшки і рушники на верхній частині вантажоблочної стійки;
- Карта виконання вправ;
- Колір рамної конструкції: Сірий металік;
- Тривалі терміни гарантії.
* Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 217 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 2 * 91 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 2 * 125 кг |
| Крок зміни основних ваг стека | - |
| Габарити | |
| Габарити | 361 х 134 х 239 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік |
| На раму | Довічна |
| Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли | 3 роки |
| Трос | 1 рік |
Відео
Задати питання



