8-ми позиційна мультистанція IMPULSE 8 Stack Multi-station
Характеристики
Вага
619 кг
Стандартна вага вантажного стека
8 * 91 кг
Опціональний вага вантажного стека
8 * 125 кг
Крок зміни основних ваг стека
-
Всі характеристики
386 631 грн.
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами та уточнять умови замовлення
Опис
Тренажер IMPULSE 8 Stack Multi-Station
Професійний тренажер-8-ми позиційна мультистанція.
Особливості тренажера:
- Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і хорошого ковзання;
- Елластичний і довговічний трос в оплітці, наповненій гелевою мастилом;
- Вантажний стек складається з пластин 3-х різних номіналів, для комфортних занять початківців, а також для спортсменів, що відновлюються після травм;
- У стандартну комплектацію входять закриті рукояті для тяг і рукояті канатні подвійні;
- Зручний тримач блокнота, телефону, пляшки і рушники на верхній частині вантажоблочної стійки;
- Карта виконання вправ;
- Колір рамної конструкції: Сірий металік;
- Тривалі терміни гарантії.
* Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 619 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 8 * 91 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 8 * 125 кг |
| Крок зміни основних ваг стека | - |
| Габарити | |
| Габарити | 593 х 401 х 239 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік |
| На раму | Довічна |
| Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли | 3 роки |
| Трос | 1 рік |
Відео
Задати питання



