Зведення-розведення ніг Impulse Max
Характеристики
Вага
128 кг
Стандартна вага вантажного стека
68 кг
Опціональний вага вантажного стека
-
Крок зміни основних ваг стека
-
Всі характеристики
97 770 грн.
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами та уточнять умови замовлення
Опис
Тренажер IMPULSE Abductor And Adductor Machine .
Професійний тренажер-для привідних і відвідних м'язів стегна.
особливості тренажера:
- Конструктив тренажера виготовлений з профільних плоско-овальних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3 мм;
- Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і хорошого ковзання;
- Елластичний і довговічний трос в оплітці, наповненій гелевою мастилом;
- Вантажний стек складається з пластин 3-х різних номіналів, для комфортних занять початківців, а також для спортсменів, що відновлюються після травм;
- Карта виконання вправ;
- акриловий захисний кожух за вибором: або напівекран, що закриває вантажний стек з тильного боку, або повністю закриває вантажний стек з двох сторін;
- колір оббивки сидінь і спинок: комбінований сірий / темно-сірий;
- колір рамної конструкції: Сірий металік;
- тривалі терміни гарантії.
*умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 128 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 68 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | - |
| Крок зміни основних ваг стека | - |
| Габарити | |
| Габарити | 171 х 81 х 149 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік |
| На раму | Довічна |
| Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли | 3 роки |
| Трос | 1 рік |
Відео
Задати питання


