Двоблочна мультистанція Impulse Max
Характеристики
Вага
165 кг
Стандартна вага вантажного стека
2 * 91 кг
Опціональний вага вантажного стека
5 * 125 кг
Крок зміни основних ваг стека
-
Всі характеристики
168 104 грн.
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами та уточнять умови замовлення
Опис
Тренажер IMPULSE Dual Adjustable Pulley .
Професійний тренажер-Двоблочна мультистанція.
особливості тренажера:
- Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і хорошого ковзання;
- Елластичний і довговічний трос в оплітці, наповненій гелевою мастилом;
- Вантажний стек складається з пластин 3-х різних номіналів, для комфортних занять початківців, а також для спортсменів, що відновлюються після травм;
- регулювання блоків по висоті;
- Карта виконання вправ;
- колір рамної конструкції: Сірий металік;
- тривалі терміни гарантії.
*умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 165 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 2 * 91 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 5 * 125 кг |
| Крок зміни основних ваг стека | - |
| Габарити | |
| Габарити | 150x146x218 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік |
| На раму | Довічна |
| Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли | 2 роки |
| Трос | 1 рік |
Відео
Задати питання


