Станція вільного руху Impulse Max
Характеристики
Вага
101 кг
Стандартна вага вантажного стека
91 кг
Опціональний вага вантажного стека
125 кг
Крок зміни основних ваг стека
-
Всі характеристики
83 936 грн.
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами та уточнять умови замовлення
Опис
Тренажер IMPULSE Adjustable Hi-Lo Pulley.
Професійний тренажер-станція вільного руху.
особливості тренажера:
- ергономічна траєкторія руху жимових важелів;
- Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і хорошого ковзання;
- Елластичний і довговічний трос в оплітці, наповненій гелевою мастилом;
- Вантажний стек складається з пластин 3-х різних номіналів, для комфортних занять початківців, а також для спортсменів, що відновлюються після травм;
- зручний тримач блокнота, телефону, пляшки і рушники на верхній частині вантажоблочної стійки;
- Карта виконання вправ;
- акриловий захисний кожух за вибором: або напівекран, що закриває вантажний стек з тильного боку, або повністю закриває вантажний стек з двох сторін;
- колір оббивки сидінь і спинок: комбінований сірий / темно-сірий;
- колір рамної конструкції: Сірий металік;
- тривалі терміни гарантії.
*умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 101 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 91 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 125 кг |
| Крок зміни основних ваг стека | - |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Габарити | |
| Габарити | 139x89x225 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік |
| На раму | Довічна |
| Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли | 3 роки |
| Трос | 1 рік |
Відео
Задати питання



