Gym80 Innovation Gluateus Machine
Характеристики
Вага
320 кг
Стандартна вага вантажного стека
85 кг
Опціональний вага вантажного стека
165 кг
Крок зміни основних ваг стека
-
Всі характеристики
0 грн.
Немає в наявності
Знайшли дешевше?
Під замовлення
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з вами та уточнять умови замовлення
Опис
Тренажер Gym80 Innovation Gluateus Machine.
Професійний тренажер-Гомілка стоячи (роздільні важелі).
Виробництво тренажерів GYM 80 і всіх їх складових-Німеччина!
- Вага вантажних стеків може бути збільшений (опція);
- Передбачена установка 2-х додаткових ваг по 0,8 кг, для більш тонкого налаштування робочого навантаження (опція);
- Конструктив тренажера виготовлений з плоскоовальних труб 50 x 140 x 4 мм;
- У вантажоблочному тренажері замість троса застосовується полімерна стрічка з 26-ма кевларовими тросами, робоче навантаження 2 500 кг;
- Стрічка вантажного стека має довічну гарантію і забезпечує плавну і комфортну роботу вантажоблочного тренажера;
- Траверса вантажоблочного стека має подвійні тефлонові втулки для забезпечення плавного ковзання;
- Напрямні штанги вантажних стеків виготовлені з цільної полірованої нержавіючої сталі;
- Металевий захисний кожух повністю закриває вантажний стек з тильного боку;
- Покриття м'яких частин тренажера-високоякісна винилискожа.
* Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 320 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 85 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 165 кг |
| Крок зміни основних ваг стека | - |
| Максимальна вага користувача | 200 кг |
| Габарити | |
| Габарити | 130x138x205 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік* |
| На раму | На весь термін експлуатації* |
| Шківи, підшипники, тяги | 2 роки |
| Механічні вузли | 2 роки |
| Стрічка | На весь термін експлуатації |
Задати питання





