GYM80 Sygnum Functional Performance Lift Machine
Тренажер GYM80 Sygnum Functional Performance Lift Machine.
Професійний тренажер-багатофункціональна станція для виконання вправ: веслування за допомогою одного або двох важелів; присідання; випади; підйоми на трапеції (короткі і довгі).
GYM80 Functional Performance - лінія тренажерів, призначена для проведення функціональних тренувань як у фітнес-клубах, так і в медичних установах, підходить як для індивідуальних занять, так і для групових тренувань до 12-14-ти чоловік. Основний тренажер серії-багатофункціональна станція GYM80 Sygnum Functional Performance Iron Qube, що займає 9 м2, дозволяє проводити динамічну і статичну тренування різних груп м'язів в безпрецедентному безлічі всіляких варіантів.
Виробництво тренажерів GYM 80 і всіх їх складових-Німеччина!
основні особливості:
Функціональний тренінг-тренування, при якій використовуються тільки природні рухи і навантаження, з якими людина стикається щодня займаючись спортом, гуляючи в парку, прибираючи квартиру, граючи з дітьми. Ті рухи, які, незважаючи на свою простоту і природність, вимагають функціональної сили, гнучкості, рівноваги і координації рухів.
Відмінні біомеханічні показники.
Індивідуальний підбір кольорів для рам і вагових покриттів.
* Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Загальні | |
| Вага | 140 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 2 х 85 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 2 х 165 кг |
| Габарити | |
| Габарити | 189x112x151 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік* |
| На раму | На весь термін експлуатації* |
| Шківи, підшипники, тяги | 2 роки |
| Механічні вузли | 2 роки |
| Стрічка | На весь термін експлуатації |




