GYM80 Sygnum Functional Performance Iron Qube M
Тренажер GYM80 Sygnum Functional Performance Iron Qube м.
Професійний тренажер-багатофункціональна станція.
- Габрариты: 9,8 м2
- Робоча площа: 24,3 м2
- Рекомендований простір тренувального залу: 35-40 м2
- Максимальна кількість користувачів: 8 осіб.
Виробництво тренажерів GYM 80 і всіх їх складових-Німеччина!
GYM80 Functional Performance-лінія тренажерів, призначена для проведення функціональних тренувань як у фітнес-клубах, так і в медичних установах, підходить як для індивідуальних занять, так і для групових тренувань.
Iron Qube M-добре збалансована лінія для функціонального тренінгу і кроссфіта, що складається з дев'яти основних станцій і додаткових сполучних елементів, які дозволяють моделювати комплекс під індивідуальні особливості планування залу, і потреби клієнтів. Дозволяє проводити динамічні і статичні тренування різних груп м'язів в безпрецедентному безлічі всіляких варіантів.
Основні особливості:
Функціональний тренінг-тренування, при якій використовуються тільки природні рухи і навантаження, з якими людина стикається щодня займаючись спортом, гуляючи в парку, прибираючи квартиру, граючи з дітьми. Ті рухи, які, незважаючи на свою простоту і природність, вимагають функціональної сили, гнучкості, рівноваги і координації рухів.
Відмінні біомеханічні показники.
Індивідуальний підбір кольорів для рам і вагових покриттів.
* Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Призначення | Функціональний тренінг |
| Загальні | |
| Вага | 540 кг |
| Стандартна вага вантажного стека | 85 кг |
| Опціональний вага вантажного стека | 105 кг |
| Габарити | |
| Розміри підстави Габарити (Д х Ш х В) | 360х301х260 см |
| Гарантія | |
| На покриття | 1 рік* |
| На раму | На весь термін експлуатації* |
| Шківи, підшипники, тяги | 2 роки |
| Механічні вузли | 2 роки |
| Стрічка | На весь термін експлуатації |
| Шківи, підшипники, тяги | 4 роки |




