Лонгборд Tempish MORAVIA
Tempish Moravia II
високоякісний лонгборд для карвінгу і фрірайду, натхненний районом Чехії - Моравією. Борд підійде як новачкам, так і досвідченим райдерам.
Дека виконана з декількох шарів різносортного дерева. 1-й шар-це канадський клен. З другого по сьомий шари виконані з російського клена, а восьмий шар зроблений з вишневого дерева. Така зв'язка матеріалів забезпечує неперевершену міцність і мінімальну, але має місце гнучкість.
Скейт виконаний в стилі дроп-даун (Drop-down), їх ще називають вбивцями пагорбів. Це дошки зі звичайним кріпленням до нижньої поверхні, але зміщеним до землі центром. У підсумку ми отримуємо "дроп-тру", але без наскрізного монтажу. Дана модель стабільна, маневрена і дуже цікава на поворотах з високою швидкістю, за рахунок характерного викиду з закладеної дуги з додатковим прискоренням.
Так як особливостями даної конструкції також є низька посадка, на деці присутні характерні сточені краю в місцях можливого контакту з колесами. Це зроблено для того, щоб їх не закушувало на поворотах і оберігало від наступних за цим падінь. Низький конкейв з подвійним киктейлом робить дошку привабливою для деяких маневрених трюків, що і робить модель придатною для фрірайду.
Для запобігання зісковзування на деці присутній чіпке покриття, добре утримує підошву на місці. Амортизація підвіски досить жорстка і ідеально підійде для рівних і швидких доріг.
Колеса мають жорсткість в 78А, що робить їх досить м'якими і чіпкими до дорожнього покриття. Завдяки такому показнику, райдера не буде заносити на поворотах при високій швидкості.
Працюють колеса на топових підшипниках класу точності ABEC 9, зроблених з вуглецевої сталі. Така сталь сама по собі міцна і зносостійка, а завдяки високопрецизійної обробці компонентів, ці показники збільшуються в рази. Також високоточна обробка дозволяє виключити опір тертю, а отже і відсутність вібрацій на високій швидкості.
З косметичних особливостей можна відзначити приємний колір з деревною текстурою і вирізаним на днище малюнком із застосуванням лазера.
|
Клас |
Для початківців і просунутих райдерів |
|
Максимальна вага користувача |
80 кг |
| Дека, матеріал | Канадський І російський клен, Вишневе дерево |
|
Довжина деки |
78,7 см |
| Форма деки |
Увігнута, два киктейла |
|
Платформа, підкладка |
Поліуретан |
|
Підвіска |
50° - 6" Tempish inverted truck |
|
Колеса |
Поліуретанові 60х45 мм, 78а |
|
Амортизатори |
Литий поліуретан PUC 92А HR |
|
Підшипники |
ABEC 9 chrome |
| Гарантія | 6 місяців |
Характеристики
| Загальні | |
| Клас | Для початківців і просунутих райдерів |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | Поліуретанові 60х45 мм, 78А |
| Дека | |
| Дека, матеріал | Канадський І російський клен, Вишневе дерево |
| Форма деки | Увігнута, два кіктейла |
| Довжина деки | 78,7 см |
| Подшипники | |
| Підшипник | ABEC 9 chrome |
| Платформа | |
| Платформа, підкладка | Поліуретан |
| Подвеска | |
| Підвіска | 50° - 6" Tempish inverted truck |
| Амортизаторы | |
| Амортизатор | Литий поліуретан PUC 92А HR |










