Колеса для роликових ковзанів Tempish RADICAL 90x24 mm 85A
Опис
Tempish RADICAL-запасні колеса розраховані на середні навантаження і рекреаційний спорт.
Виконані з високоякісного зносостійкого поліуретану жорсткістю 85А, який гарантує високий рівень зчеплення з поверхнею, низький коефіцієнт опору кочення, чудову плавність ходу і хороший накат.
Комплект складається з 4-х коліс без підшипників і втулок.
Характеристики:
- призначення: для рекреаційного спорту;
- Ступінь навантаження: Середня;
- Сумісність: роликові ковзани з діаметром коліс 84 мм;
- Матеріал: поліуретан (PU);
- Жорсткість: 85А;
- Розмір: 90 х 24 мм;
- Кількість: 4 шт.
Характеристики
| Колір | Білий, Чорний, Червоний |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Знос | залежить від покриття, стилю катання і ваги користувача |
| Розмір | 90 х 24 мм 85А |
| Призначення | Запчастини |
| Ширина коліс | 90х24 мм |
| Жорсткість коліс | 85A |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Жорсткість коліс | 85A |
Задати питання


