Роликові ковзани TEMPISH Squad 43
Опис
Tempish Squad-спеціальні вуличні роликові ковзани, призначені для їзди в місті, по асфальтних і бетонних поверхнях. Модель підійде для початківців і досвідчених ролерів.
Ролики Tempish Squad є в деякому роді універсальною моделлю, підійде в рівній мірі для фрістайлу і фітнес-катання.
Скелет і шасі Tempish Squad розроблені щоб витримувати високі навантаження при виконанні основних елементів фрістайлу або при подоланні різних міських перешкод, таких як бровки або сходинки.
Каркас Tempish Squad виконаний з PE, складається з двох частин з вентиляцією в кожній частині. Між собою частини скріплені гвинтовим з'єднанням. У місцях черевика, найбільш часто контактують з поверхнею, знаходиться змінний протектор (слайдер), закріплений двома гвинтами. Під п'ятою знаходиться амортизатор (антишок) для більш комфортної їзди.
Лайнер (внутрішній черевик) в Tempish Squad із зовнішнього боку виконаний з матеріалу Fine Nylon, який захищає ногу від саден і стійкий до абразивного зносу. Внутрішній шар виготовлений з матеріалу Velvet, що забезпечує відведення вологи від ніг і хорошу вентиляцію. Устілка анатомічна.
Монолітна рама Tempish Squad виконана з алюмінію за технологією лиття високого тиску, має поздовжнє і поперечне регулювання. Осі коліс знаходяться на одному рівні. Гальмо відсутнє. Установчі розміри шасі: М-150, 165, 180 мм, L-165, 180, 195 мм. Розмір шасі: M - 242 мм, L - 258 мм
Ролики Tempish Squad оснащені колесами серії SUPER HI-REBOUND з жорсткістю 82A. у 38-му розмірі (шасі M) встановлені колеса 76х24мм, в 39-44 розмірах (шасі L) встановлені колеса 80х24мм.
Фіксацію стопи в роликах Tempish Squad забезпечують верхня самоблокирующаяся бакля, мікробакля з підкачкою і шнурівка.
Ролики Tempish Squad є в деякому роді універсальною моделлю, підійде в рівній мірі для фрістайлу і фітнес-катання.
Скелет і шасі Tempish Squad розроблені щоб витримувати високі навантаження при виконанні основних елементів фрістайлу або при подоланні різних міських перешкод, таких як бровки або сходинки.
Каркас Tempish Squad виконаний з PE, складається з двох частин з вентиляцією в кожній частині. Між собою частини скріплені гвинтовим з'єднанням. У місцях черевика, найбільш часто контактують з поверхнею, знаходиться змінний протектор (слайдер), закріплений двома гвинтами. Під п'ятою знаходиться амортизатор (антишок) для більш комфортної їзди.
Лайнер (внутрішній черевик) в Tempish Squad із зовнішнього боку виконаний з матеріалу Fine Nylon, який захищає ногу від саден і стійкий до абразивного зносу. Внутрішній шар виготовлений з матеріалу Velvet, що забезпечує відведення вологи від ніг і хорошу вентиляцію. Устілка анатомічна.
Монолітна рама Tempish Squad виконана з алюмінію за технологією лиття високого тиску, має поздовжнє і поперечне регулювання. Осі коліс знаходяться на одному рівні. Гальмо відсутнє. Установчі розміри шасі: М-150, 165, 180 мм, L-165, 180, 195 мм. Розмір шасі: M - 242 мм, L - 258 мм
Ролики Tempish Squad оснащені колесами серії SUPER HI-REBOUND з жорсткістю 82A. у 38-му розмірі (шасі M) встановлені колеса 76х24мм, в 39-44 розмірах (шасі L) встановлені колеса 80х24мм.
Фіксацію стопи в роликах Tempish Squad забезпечують верхня самоблокирующаяся бакля, мікробакля з підкачкою і шнурівка.
- дуже легкий каркас, виконаний з 7-ми шарів графітових волокон, верхня частина посилена новою конструкцією з графітової фібри-3 точки;
- Каф в новій анатомічній формі;
- покриття коліс-HI-POLISH ALUX;
- Рама алюмінієва моноконструкційна, з можливістю поздовжнього і поперечного регулювання;
- внутрішня частина черевика-міцний Fine Nylon і Velvet, анатомічний бандаж;
- вставляється анатомічна устілка;
- шнурівка черевика укріплена ремінцем з підкачкою, гомілка фіксується самоблокується баклею;
- хороша вентиляція на зовнішній і внутрішній стороні;
- нижня частина черевика-полегшений алюмінієвий сплав, прикріплений центральними болтами з налаштованим положенням;
- Підшипники-ABEC 7 chrome top-speed, hi-precision;
- Колеса SUPER HI-REBOUND з високим ступенем зчеплення, низьким зносом , низьким коефіцієнтом опору-діаметр 76 мм в 38-му розмірі, 80 мм в розмірах 39-44, жорсткість 82A;
- без гальма;
- Розмір: 38-44;
- ступінь допустимого спортивного навантаження ☆☆☆☆.
|
Призначення |
Для фітнесу та фрістайлу |
| Клас | Для початківців і просунутих ролерів |
| Розмір | 43 |
| Черевик, матеріал | 7-Шарова графітова фібра, PE |
|
Тип фіксації |
Шнурки, п'яткова бакля з підкачкою, самоблокирующаяся бакля |
|
Рама, матеріал |
Алюмінієвий сплав, покриття HI-POLISH ALUX |
|
Колеса |
Tempish SUPER HI-REBOUND 76 мм ( 39-й Розмір) / 80 мм (40-44 розміри) x 24, 82A |
|
Підшипники |
ABEC 7 chrome top-speed, hi-precision |
|
Гальмо |
Ні |
|
Лайнер |
Бувши |
|
Лайнер, матеріал |
Fine Nylon, Velvet |
|
Гарантія |
6 місяців |
Характеристики
| Колір | Чорний, Червоний, Жовтий, Блакитний, Білий |
| Стать | Унісекс |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для початківців і просунутих ролерів |
| Призначення | Для фітнесу та фрістайлу |
| Розмір | 43 |
| Гальмо | Ні |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | Tempish SUPER HI-REBOUND 76 мм ( 39-й Розмір) / 80 мм (40-44 розміри) x 24, 82A |
| Подшипники | |
| Підшипник | ABEC 7 chrome top-speed, hi-precision |
| Ботинок | |
| Тип фіксації | Шнурки, п'яткова бакля з підкачкою, самоблокирующаяся бакля |
| Лайнер | |
| Лайнер | Бувши |
| Лайнер, матеріал | Fine Nylon, Velvet |
| Рама, матеріал | Алюмінієвий сплав, покриття HI-POLISH ALUX |
| Призначення | Фітнес |
| Гальмо | Без гальм |
| Діаметр коліс | 80 мм |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | П-подібний |
| Ботинок | Жорсткий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Фіксація | Шнурівка, п'ятковий автозамок з підкачкою, Автозамок |
| Фактический размер | 43 |
| Рівень катання | Середній |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Клас підшипників | ABEC 7 |
| Матеріал підшипників | Хромована сталь |
| Матеріал черевика | 7-ми шарове графітове волокно |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Полівінілхлорид |
| Розмір черевика | 43 |
Задати питання




