Роликові ковзани TEMPISH GRADE s Lady / 37
Tempish Grade s Lady-інлайнові роликові ковзани, розроблені спеціально для жінок. Призначені як для паркового катання, так і для занять фітнесом. Відмінно підійдуть початківцям і прогресуючим райдерам.
Легкий черевик виготовлений з міцного і м'якого нейлону, відмінно протистоїть зносу і захищає від ударів. Лайнер (внутрішня частина черевика) анатомічний сендвіч Nylex і нейлон, укріплений полівінілхлоридом (ПВХ), швидко приймає форму стопи і забезпечує максимальний комфорт. Ефективна вентиляція на зовнішній і внутрішній стороні дозволяє комфортно кататися довгий час.
Шнурівка черевика комбінована ремінцем-липучкою, а також двосторонньою застібкою з самотормозящим гачком для надійної фіксації.
Алюмінієва рама Shell монокок має високу жорсткість і міцність, а нижня частина черевика виконана з литого полегшеного алюмінієвого сплаву, прикріпленого болтами з налаштованим положенням.
Підшипники класу АВЕС 7 Carbon Steel забезпечують хороший накат і швидкий набір максимальної швидкості, а поліуретанові колеса з покриттям - Hi-Polish володіють високим ступенем зчеплення, низьким зносом і малим коефіцієнтом опору коченню.
П'яткове гальмо при необхідності можна зняти або замінити на новий.
Характеристики:
- призначення: фітнес;
- Тип: Для початківців і прогресуючих;
- Вікова група: Дорослі;
- Матеріал зовнішнього черевика: Нейлон, поліпропілен;
- Матеріал каркасу: алюмінієвий сплав;
- Матеріал рами: алюмінієвий сплав;
- Матеріал лайнера: Nylex і нейлон;
- Тип фіксації: Шнурки, липучка, бакля;
- Розмір коліс: 80 мм;
- Матеріал коліс: Поліуретан (PU);
- Колеса: TEMPISH CATCH 80 мм з покриттям HI-POLISH;
- Жорсткість коліс: 82A;
- Підшипники: АВЕС 7 Carbon Steel;
- Тип гальма: П'ятковий (демонтований).
Розмір / Довжина устілки:
- 37 - 22,7 см;
- 38 - 23,4 см;
- 39 - 24,2 см;
- 40-25,0 см.
ступінь допустимого спортивного навантаження-2 - Це прогулянковий рівень навантаження, товари початкового рівня дуже популярні серед любителів спорту. Марковані даної міткою вироби підходять для регулярного використання і справляються з легкими і середніми навантаженнями і зазвичай оснащені базовими пристроями для забезпечення комфорту і безпеки.
Характеристики
| Колір | Сірий, Білий, Червоний |
| Стать | Жіночий |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для просунутих ролерів |
| Призначення | Фітнес |
| Розмір | 37 |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Призначення | Фітнес |
| Гальмо | П'ятковий |
| Діаметр коліс | 80 мм |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | П-подібний |
| Ботинок | М'який |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Фіксація | Ремінець, Липучка, Автозамок, Шнурівка |
| Фактический размер | 37 |
| Рівень катання | Профі |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Клас підшипників | ABEC 7 |
| Матеріал підшипників | Хромована сталь |
| Матеріал черевика | Нейлон, Полівінілхлорид, Поліпропілен |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Полівінілхлорид, Найлекс |
| Розмір черевика | 37 |






















