Роликові ковзани Tempish DACO / 33-36, чорні
Tempish DACO-дитячі роликові ковзани для відпочинку і заняття фітнесом. Призначені як для початківців, так і для просунутих ролерів, розраховані на середню і високе навантаження.
Черевик виконаний в класичній формі фітнес-роликів, з дизайном в стилі стріт арт, а забарвлення рами в колір фуксія з яскравими колесами, що доповнюють стилістику виробу.
Проста система регулювання натисненням однієї кнопки за кілька секунд дозволить налаштувати ролики під потрібний розмір. У комплекті передбачені змінні кольорові шнурки і шестигранний ключ для ковзанів.
Характеристики:
- призначення: фітнес;
- Клас роликових ковзанів: для початківців і просунутих ролерів;
- Матеріал черевика: поліуретан, Нейлон армований ПВХ;
- Тип фіксації: застібка з системою autolock, шнурівка, п'ятковий ремінь на липучці;
- Матеріал рами: алюмінієвий сплав, система кріплення-ideal position control;
- Колеса: Tempish Catch (33-36) 70 мм, (37-40) 72 мм, (40-43) 76 мм;
- Підшипники: АВЕС 5 carbon steel;
- Гальмо: п'ятковий, знімний.
розміри (розмір/довжина устілки):
- 33 - 36р / 19,5 см-22,0 см;
- 37-40р / 23,0 см - 25,2 см;
- 40 - 43р / 25,0 см-27,0 см.
Ступінь допустимого спортивного навантаження - 3-це рекреаційний рівень навантаження, товари середнього рівня дуже популярні серед любителів спорту. Марковані даної міткою вироби підходять для регулярного використання і справляються із середніми навантаженнями і зазвичай оснащені базовими пристроями для забезпечення комфорту і безпеки.
Характеристики
| Колір | Чорний, Помаранчевий, Сірий, Білий |
| Стать | Для дітей |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для початківців і просунутих ролерів |
| Призначення | Фітнес |
| Розмір | 33-36; 37-40; 40-43 |
| Гальмо | П'ятковий |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | Tempish Catch 70/72/76 82А |
| Подшипники | |
| Підшипник | АВЕС 5 carbon steel |
| Ботинок | |
| Тип фіксації | Шнурки, бакля, ремінець-липучка Velcro |
| Колір | Чорний |
| Лайнер | |
| Лайнер | Бувши |
| Лайнер, матеріал | Нейлон / VINYL / NYLEX |
| Рама, матеріал | Легкий алюмінієвий сплав |
| Призначення | Розсувний |
| Гальмо | П'ятковий (Знімний) |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | U-подібний |
| Ботинок | Жорсткий |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Фіксація | Ремінець, Липучка, Автозамок, Шнурівка |
| Фактический размер | 33-36 |
| Рівень катання | Середній |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Клас підшипників | ABEC 5 |
| Матеріал підшипників | Хромована сталь |
| Матеріал черевика | Нейлон, Полівінілхлорид, Поліуретан |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Полівінілхлорид |
| Розмір черевика | 33-36 |







































