Роликові ковзани Tempish MONSTER Baby skate (компл)/34-37
Tempish MONSTER Baby skate - доступний і в той же час якісний комплект для дитини, що включає в себе розсувні інлайнові роликові ковзани для фітнесу та відпочинку, які підходять як для початківців так і для просунутих маленьких ролерів. У комплект входить: рюкзак, наколінники, налокітники, захист на зап'ястя і шолом.
Розсувний зовнішній черевик з поліпропілену і м'якого нейлону надійно утримує і захищає ногу від пошкоджень і можливих ударів. Швидка система з однією кнопкою дозволяє швидко відрегулювати розмір або використовувати ковзани на виріст. Шнурівка черевика укріплена ремінцем-липучкою, а також двосторонньою застібкою AUTO LOCK.
Лайнер з сендвіча нейлону, укріпленого полівінілхлоридом і Vinyl, забезпечує ефективну вентиляцію і комфорт при тривалому катанні. Анатомічний бандаж всередині лайнера забезпечує додаткову фіксацію ноги.
Рама виконана з композиту, який забезпечує хорошу торсіонну жорсткість і утримує 3 колеса. Конструкція передбачає установку двох коліс на одній осі для стійкості.
Колеса TEMPISH CATCH 64 х 24 мм, жорсткістю 82A і покриттям Hi-impact з високим ступенем зчеплення, низьким зносом і коефіцієнтом опору коченню. Надійні підшипники 608 Z забезпечують хороший накат.
Два п'яткових гальма мають можливість демонтажу.
Оболонка шолома з міцного ABS пластику відмінно гасить удари і не розколюється, надійно захищаючи голову при падіннях. Розміри шолома XS (26-29), S (30-33), M (34-37). Надійна і Швидка фіксація наколінників і налокітників забезпечується за рахунок ремінців з липучкою Velcro. Весь захист можна скласти в спеціальний рюкзак для транспортування або зберігання.
Характеристики:
- призначення: фітнес;
- Тип: Для початківців і просунутих;
- Вікова група: Дитячі;
- Матеріал зовнішнього черевика: Нейлон, поліпропілен;
- Матеріал каркаса: поліпропілен;
- Матеріал рами: Композит;
- Матеріал лайнера: Nylex і нейлон, полівінілхлорид, Vinyl;
- Тип фіксації: Шнурки, липучка, бакля AUTO LOCK;
- Розмір коліс: 64 мм;
- Матеріал коліс: Поліуретан (PU);
- Колеса: TEMPISH CATCH з покриттям Hi-impact;
- Жорсткість коліс: 82A;
- Підшипники: 608 Z;
- Тип гальма: П'ятковий (демонтований);
- Ступінь допустимого спортивного навантаження: 1*.
розмірна сітка:
- розмір S (29 - 32): 17,0-20,5 см;
- Розмір M (33 - 36): 19,5-23,0 см;
- Розмір L (37 - 40): 22,0-25,0 см.
* Ступінь допустимого спортивного навантаження 1-самий початковий рівень інвентарю, розрахований на малі навантаження, в основному включає групи товарів для дітей або низькорівневий інвентар прогулянкового використання для дорослих.
Характеристики
| Колір | Червоний, Чорний, Салатовий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для початківців і просунутих ролерів |
| Призначення | Фітнес |
| Розмір | 26-29; 30-33; 34-37 |
| Гальмо | П'ятковий, знімний, на обох черевиках |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | Tempish Catch 64х24 мм, 82А |
| Подшипники | |
| Підшипник | 608 Z |
| Ботинок | |
| Тип фіксації | Шнурки, бакля |
| Колір | Чорний |
| Лайнер | |
| Лайнер | Бувши |
| Лайнер, матеріал | Нейлон / VINYL / NYLEX |
| Рама, матеріал | композитний |
| Призначення | Розсувний |
| Гальмо | П'ятковий (Знімний) |
| Діаметр коліс | 70 мм |
| Ширина коліс | 24 мм |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | П-подібний |
| Ботинок | М'який |
| Матеріал рами | Поліпропілен |
| Фіксація | Автозамки |
| Фактический размер | 34-37 |
| Рівень катання | Новачок |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Модель підшипників | 608 Z |
| Матеріал черевика | Нейлон, Поліпропілен |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Полівінілхлорид |
| Розмір черевика | 34-37 |











