Urge

" поклик крові...світ предків...надбання Франції "

 

Urge Bike Broducts - французький бренд, гордо заявляє про своє коріння, і тому є вагомі причини.

 

- 1994 р., Франсуа Гаше виграє Чемпіонат світу DH у Вейлі.

- 2009 р., Фаб'єн Барел виграє раунд Кубка світу DH Maribor.

- 2010 р., Сабріна Джоньє вп'яте поспіль піднімається на 1-й щабель подіуму Кубка світу з DH.

Що об'єднує ці три події, і цих трьох легендарних французів?

Всі троє були екіпіровані шоломами Urge. І якщо в 1994 році це був лише перший прототип, то два наступних вже носили ім'я власне – «Down O Matic».

Перший в історії чемпіонат МТБ відбувся у Франції (Villard de Lans 1987).

А популярний у всій Європі велофестиваль з запаморочливою гонкою "Roc D'azur" зародився в 1984 році недалеко від штаб-квартири Urge Bike Broducts.

Франція дійсно є еталонним місцем для катання на гірських велосипедах. Різноманіття різного рельєфу місцевості якнайкраще дозволяють талановитим гонщикам проявити себе в різних практиках катання від XC до DH, і звичайно ж Enduro.

Бренд Urge bp заснований в 2008 році, в Коголіні, Прованс, на півдні Франції, щоб втілити в життя мрію MTB, яка і оживає саме тут - в одному з найкрасивіших місць на Землі.

В основу бренду був закладений "сплав" багаторічного дизайнерського досвіду Жана П'єра "Zoobab" Гарньє і унікальний досвід гонщика Фаб'єна Барела. Як згадують творці Urge: - «ми вирішили випустити нашу марку шоломів MTB, керовану нашими корінням. Наша мета-зосередитися на MTB і тільки на MTB...»

Пізніше, коли до них приєдналися однодумці, асортимент був значно розширений, щоб мати можливість запропонувати відповідний шолом для будь-якої дисципліни.

Унікальний і функціональний дизайн, комфорт, безпека і екологія виробництва - назавжди залишаться глибоким корінням екіпажу Urge.

 

Команда Urge bp зібрана з талановитих і пристрасних спортсменів (майже завжди гонщиків), що живуть і працюють на півдні Франції, між Піренеями і Середземномор'ям. Кожен член команди активно співпрацює в розробці бренду, метою якого є виробництво кращих шоломів MTB.

Фаб'єн Барел: жива легенда MTB, 3-разовий чемпіон світу з DH, переможець двох турів Світової серії Enduro (Кубок світу Enduro).

Фред Гло: засновник легендарної Tribe 10000 (1-а гонка Enduro MTB в Валь д ' Аллос) і гонок серії Enduros, ініціатор і партнер-засновник Світової серії Enduro, невтомний мандрівник у пошуках кращих місць на планеті для гонок MTB.

Жан-П'єр» Zoobab "Garnier: епохальний дизайнер "планети гірських велосипедів", Mountain Biker, серфер, художник і еко-ентузіаст.

Лоран Корнек: досвідчений тенісист і досвідчений менеджер.

Крістоф Галло: досвідчений спортсмен «Iron Man», «Gravel Bike»... і захоплений комерційний директор.

Спортсмени-гонщики першої величини, такі як Сабріна Джоньє і Фаб'єн Барель постійно тісно співпрацюють з Urge bp. Їх досвід і лідерство сформували реальну компетентність в розробці продуманих і актуальних продуктів. Як яскравий приклад це, безсумнівно-Enduro , яке виникло у Франції до того, як поширилося по всій планеті. Urge був в авангарді цього явища завдяки Фреду Гло, якого прозвали» хрещеним батьком " дисципліни, і таким чином випустив перший шолом, присвячений його практиці на змаганнях, Archi Enduro.

- "Ми не прикидаємося, що володіємо якимись конкретними знаннями, але замість цього заявляємо про легітимність реального досвіду і знань.

Більше 10ти років, наша компанія з незмінним ентузіазмом займаємося створенням і виробництвом шоломів для гірських велосипедів і тільки для гірських велосипедів. І для кожної нової моделі ми не зупиняємося на досягнутому, а завжди починаємо з чистого аркуша. Наш новий Down O Matic не є винятком з правила. Модель Down O Matic RR, виготовлена з суміші скловолокна і льону, є однією з найлегших високоякісних гарнітур на ринку. Все було вивчено до найдрібніших деталей, щоб забезпечити максимальний комфорт і безпеку в цій «Королівській» дисципліні, якою є DH».

Захист Urge можна побачити на учасниках найпрестижніших змагань, чемпіонатах і кубках світу. Але хіба не дивовижне, що шоломи Urge популярні серед учасників "Red Bull Crashed Ice" - подібності байкерскросу, тільки на ковзанах по льоду. Якщо їм довіряють в таких екстремальних дисциплінах, то значить шоломи Urge здатні дуже і дуже на багато що...

● Дизайн більшості моделей  Urge, не має аналогів У інших виробників. Байкер в шоломах Urge – Це повна індивідуальність, і не звернути на нього увагу неможливо.

● Безпека. Ніяких порожніх обіцянок, коли мова йде про безпеку велосипедиста. Urge  ретельно і серйозно вивчає всі технологічні досягнення, щоб продовжувати покращувати захист шоломів. Шоломи  Urge  є одними з найнадійніших захисних шоломів на ринку.рецепти матеріалів оболонок шоломів не розголошуються.

У  випадку поломки шолома (в результаті аварії) – протягом гарантійних 3х років, виробник змінює їх на аналогічні з 50% дисконтом.

● Комфорт. Форми шоломів, а також використовувані матеріали - унікальні. Компанія, самостійно розробляє матеріали та їх взаємодія. Urge забезпечує відмінний   комфорт. Форми шоломів добре продумані і забезпечують відповідність більшості типів голів. Вони досить легкі, щоб велосипедист забув, що у нього на голові шолом. Але при цьому ніяких компромісів з безпекою, і легка вага ніколи не був на шкоду безпеці. Дизайн і безпека-два наріжних каменю Urge.

● Вентиляція. "Чим більше отворів у шолома, тим він більше вентилюється...» - так багато хто думає , але насправді все не так просто! В першу чергу шолом зроблений для захисту і за визначенням отвори в шоломі взагалі не захищені.

На шоломах Urge кожен впускний отвір має стратегічне розташування та аеродинамічний дизайн для забезпечення належного повітряного потоку, адаптованого до кожного стилю їзди. Їх можна використовувати цілий рік, як влітку, так і взимку.

● Ідеальний габарит шолома. Urge  входять в число найбільш витончених шоломів на ринку. Вони не такі об'ємні, як у багатьох конкурентів. І тут 2 Переваги для власника  Urge:

- Шолом не виглядає як капелюшок гриба на голові;

- Безпека підвищується, тому, як експериментально доведено – що менший обсяг-забезпечує більший захист.

● Еко-концепція. Виробник є піонером і лідером у виробництві шоломів з використанням екологічно чистих матеріалів і навіть натурального лляного волокна.  весь текстиль і внутрішні матеріали  гіпоалергенні.

Компанія Urge є піонером і лідером у виробництві шоломів з використанням перероблених або натуральних матеріалів. Це частина її стратегії розвитку.

З переробленого ПЕТ отримують нитку, з якої тчуть тканину. Тканина використовують для виготовлення ремінців, які, звичайно ж, проходять найсуворіші сертифікаційні випробування.

Інша перевага використання вторинного ПЕТ, полягає в тому, щоб скоротити видобуток сировини (нафти).

Urge замінили класичний EPS на перероблений EPS, щоб сформувати оболонку більшості шоломів. І весь асортимент з 2019 року тепер зроблений з переробленого EPS! Дотримуючись тієї ж ідеї, козирки і Новий знімний щиток для підборіддя також виготовлені з переробленого АБС, 100% для козирків і 35% для щитка.

Urge пишається тим, що тепер 80% обсягу всіх шоломів складають перероблені матеріали!

У Urge bp були шоломи Veggie задовго до того, як вони стали модними.

Насправді це проста і смілива ідея. Для моделей Veggie замінили частину скловолокна, зазвичай використовуваного для виготовлення шоломів Full Face, на 100% натуральне і рослинне волокно: лляне волокно.

Лляне волокно має властивості, подібні до скловолокна або вуглецевих волокон. Але, на відміну від останніх двох, це повністю натуральне волокно, виробництво якого мобілізує низькоенергетичні ресурси, а відходи повністю компостуються, отже, без будь-якого впливу на навколишнє середовище. Крім того, він не має алергенних компонентів і абсолютно нешкідливий для співробітників, які його працюють. Кінцевим результатом є надзвичайно захисний шолом, який хороший для планети і людства. Ось чому ми використовуємо льоноволокно практично для всіх наших моделей Full Face.

Новий Gringo-це найбільш універсальний шолом, який коли-небудь робив Urge bp. Всередині компанії його називають "GreenGo", тому що він зроблений з 80% перероблених матеріалів. Зниження негативного впливу на планету при виробництві шоломів є основним орієнтиром для бренду Urge.

Обволікаючий і захищає, він буде вашим союзником, щоб забезпечити максимальну безпеку, коли прийде час.

- "нам довелося неабияк потрудитися, особливо при розробці унікального волокна, щоб отримати дуже безпечний шолом, при цьому, будучи досить легким, щоб його можна було носити протягом довгих гоночних днів.

Urge-це шоломи, які може побажати будь-який гонщик, він задовольнить всі його потреби, так як є результатом наших переконань, і доведений до межі бажань...»

р. s.: еволюція шоломів Urge-шолом Ready to Race ...