Тренажери Sportop-символ якості!

SPORTOP - всесвітньо відомий бренд американсько-тайванської корпорації IVIVA International Corp., виробника високоякісного фітнес-обладнання для дому та легкого комерційного використання.

Сьогодні SPORTOP це топові кардіотренажери: орбітреки, велотренажери, степпери, гребні тренажери, бігові доріжки для дому і невеликих клубів.

Ми рекомендуємо тренажери SPORTOP як  красиві, сучасні, надійні і довговічні кардіотренажери для професійних занять вдома або якщо необхідно оснастити невеликий готельний зал або фітнес-клуб компанії надійними тренажерами.

Тренажери SPORTOP однозначний лідер ринку України по поєднанню ціна / якість, заслужено обійшов практично всі відомі бренди в своєму класі: Kettler, Tunturi, Horizon, Bremshey та ін.


Корпорація IVIVA International Corp. була створена в 1992 році. З моменту свого утворення її діяльність була спрямована виключно на сектор високоякісного, інноваційного фітнес-обладнання. Центральний офіс корпорації зараз знаходиться в м. Тайчунг, Тайвань. Основне виробництво розташоване на Тайвані, ще два заводи розташовані в Китаї.

IVIVA володіє двома брендами- SPORTOP і SOFTOP, а також виступає OEM виробником для більш ніж 2-х десятків інших компаній! IVIVA продає якісне фітнес-обладнання на всіх 5 континентах. Особливо популярний бренд SPORTOP, який найбільш успішно продається в США, Канаді, Англії, Німеччині, Голландії, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Угорщині, Україні, Японії, Ізраїлі, Арабських Еміратах, Австралії.

Якість SPORTOP стала концепцією, заснованою на досвіді і прагненні постійно розвиватися, безперервно покращуючи якість фітнес-обладнання. У багатьох країнах орбітреки і велотренажери SPORTOP стали лідерами продажів, в секторі топових тренажерів для дому, обійшовши інші імениті бренди. Всі тренажери SPORTOP виділяються високою якістю виготовлення, оригінальним дизайном і розумною ціною.

Коли споживачі купують тренажери SPORTOP, вони очікують, що це внесок в абсолютну якість. SPORTOP дарує своїм власникам швидкий, легкий і безпечний початок тренувань. Крім красивого і надійного тренажера, який буде служити довгі роки, купується дає стимул "партнера" для надихаючих тренувань.

Дизайн будь-якого тренажера SPORTOP робить його центром домашньої обстановки-приваблива деталь інтер'єру, яку можна з гордістю показувати нарівні з ультрасучасним телевізором або комп'ютером. Вже при першому погляді нова колекція кидається в очі своєю сучасністю, вишуканістю і солідною якістю.

Домашній шик тренажерів SPORTOP-це не просто зовнішність. Кожна деталь розроблена з урахуванням максимального комфорту для користувача-це природність вправ, ергономічність, міцна конструкція і управління, що забезпечують повноцінний зворотний зв'язок. У тренажерах SPORTOP завжди гармонійно об'єднані дизайн, практичність і краса, що відображено і в девізі компанії IVIVA INTERNATIONAL - Sportop - "символ якості".

Logo IVIVA

SPORTOP ® - зареєстрована торгова марка, що належить концерну IVIVA INTERNATIONAL Corp. (США / Тайвань)
Офіційний постачальник Sportop в Україні - компанія SportTop м. Київ