Бренд  Slime  відомий у всьому світі північноамериканський виробник герметиків для камер і покришок важкої сільськогосподарської техніки, вантажних і легкових автомобілів, а також мотоциклів і велосипедів.

Заливши один раз антипрокольну рідину Slime в камери або безкамерні покришки, протягом двох років випадковий прокол ніколи не застане вас зненацька по дорозі на роботу, посеред туристичного походу або у відповідальний момент на гонці.

Компанія Slime відома більш, ніж в 80-ти країнах Америки, Європи, Азії та Австралії, як світовий лідер і новатор в технологіях ремонту камер і покришок. 

Протягом 20 років Slime є найбезпечнішим і найбільш ефективним герметиком у світі. Герметик ефективний при екстремально низькій і високій температурі від -37 до + 82°, не токсичний, не горючий. Slime нешкідливий для шин і колісних дисків і визнаний Асоціацією виробників гумових виробів повністю безпечним для постійного застосування. Більше 20-ти років є найбільш ефективним герметиком в світі.

Формула діючої речовини не містить токсичних препаратів, при роботі з герметиками Slime не потрібні спец.одяг або інші елементи захисту.

Головна відмінність велосипедних герметиків Slime від решти продукції на ринку – це надзвичайно тривалий термін служби. 

Покупець отримує гарантію, що протягом двох років речовина не втратить своїх властивостей, не засохне і не випарується. 

Рідина для заклеювання проколів діє практично миттєво, надійно запечатуючи отвори до трьох міліметрів в діаметрі. 

Забудьте про дрібні неприємності в дорозі-насолоджуйтеся їздою.