Компанія  Hanseline  - великий європейський виробник мастильних матеріалів і побутової хімії.

В Європі не забувають про потреби численного велосипедного співтовариства, тому цей виробник може побалувати невибагливого вітчизняного велосипедиста широким спектром продукції, розробленої спеціально з урахуванням специфіки її застосування.

Компанія  Hanseline була заснована в 1947 році в місті Хільден, поблизу Дюссельдорфа і ось уже майже 70 років випускає високоякісні мастильні та антикорозійні речовини для велосипедів.

Дотримуючись традиції всі основні стадії виробництва, фасування, упаковки і зберігання, - проходять на території фабрики в Німеччині. Також для зручності застосування велосипедних мастильних матеріалів, фабрика розробляє дизайн і виробляє тару самостійно.

Вся продукція, що випускається, масла, мастила, очищувачі,  повністю відповідає нормам Deutsches Institut fr Normung e.V. «Німецького інституту стандартизації», який є членом «Міжнародної організації з стандартизації» - «ISO».  компанія, з властивою німцям ретельністю, розробляє власні рецепти продукції, щоб досягти оптимальних результатів.

Керівництво компанії з гордістю підкреслює, що витрачає набагато більше грошей на розвиток продукції, ніж на її рекламу.

Компанія Hanseline робить ставку на відкритість для своїх клієнтів і зворотний зв'язок з ними – дуже важлива для постійного поліпшення властивостей продукції. Виступаючи спонсором професійних велосипедних команд, фабрика збирає статистику і звіти веломеханіків про результати застосування мастильних матеріалів і засобів для догляду за велосипедом.

Компанія  Hanseline не рекомендує який-небудь один свій продукт як панацею від усіх бід-навпаки, дає можливість вибрати найбільш підходящий під умови експлуатації, даючи максимальну кількість інформації про хімічний склад і характеристики своєї продукції.

Працівники  Hanseline, відповідальні за зв'язки з громадськістю гарантують, що зможуть відповісти на всі питання, що цікавлять велоспільноту, про доцільність і способи застосування мастильних матеріалів, трансмісійних, редукторних і гідравлічних масел, засобів по догляду за велосипедом.

Користуйтеся високоякісною продукцією-чистий і змащений велосипед принесе вам більше задоволення від їзди. термін служби деталей, змазаних hanseline зростає в 3 рази!

1.png