ezyroller-виробник незвичайних самокатів-каталок для дітей 4-14 років. Це не санний спорт, не байк і не скутер, він рухається як змія, без ланцюгів і педалей. Немає нічого подібного до цього унікального відчуття від їзди. 

EzyRoller-розумно розроблена Іграшка, на якій шалено просто їздити. Завдяки своїй відзначеній безліччю нагород запатентованої конструкції, безшумні і довговічні. Подібно до риби у воді або змії на суші, EzyRoller імітує інстинктивний рух рептилій.


Ezyroller являє собою низьке крісло з металевою поперечиною і кермом. Щоб привести його в рух, досить поперемінно рухати ногами на перекладині. Ezyroller розвиває швидкість до 15 км/год, рухаючись «по-зміїному», без батареї за допомогою простих рухів ніг. Дитина-генератор потужності. Управляється цей дитячий самокат за допомогою ручок з боків крісла.

Спочатку ezyroller випускався в Новій Зеландії і дуже скоро придбав величезну популярність в США і почав підкорювати Європу.

Швидко зростаючий попит змусив перенести виробництво в Азію, тому що в Новій Зеландії не було виробника, виробничі потужності якого змогли-б забезпечити створення достатньої кількості одиниць продукції. Фабрика в Китаї має більш ніж 20-ти річний досвід роботи з аналогічною продукцією, забезпечує високу якість і відповідає стандартам ISO9001.