ENEBE – бренд №1 в Іспанії.

Бездоганний лідер на ринку Європи з виробництва товарів для настільного тенісу.

Компанія Enebe Sport була організована в далекому 1965 році в Іспанії. У тому році і був узятий революційний курс-підкорити всю Європу високою якістю, революційними ідеями і новими технологіями. І це засновникам вдалося - в 1990 році компанія Enebe Sport вийшла на європейський ринок і з першого ж моменту встановила міцні позиції.


Головна мета компанії-подарувати кожному любителю справжнє задоволення від гри в настільний теніс. З цим завданням розробниками компанії були впроваджені справжні інноваційні рішення:

  • SFI (Easy Folding System). Ця технологія дозволяє істотно полегшити процес підготовки до гри. Кожна людина може самостійно розкласти і встановити тенісний стіл, докладаючи при цьому мінімум зусиль.
  • При цьому розробники передбачили всілякі ситуації і встановили в столах надійну систему блокування SCS (Sistema Barra Eatabilidad). Можете не турбуватися про безпеку власних дітей, випадкове розкриття столу виключено.
  • QSA (Quick Assambley System). Головне призначення цієї технології-істотно полегшити процес складання тенісного столу і істотно зменшити час на складання столу. Розробники встановили в столах надійну і високоякісну систему блокування, яка не вимагає інструментів для монтажу.
  • Invertex. Унікальність даної системи полягає в тому, що стіл складається у зворотний бік. Так стіл набагато зручніше зберігати, а підготовка до гри займає всього лише 2 хвилини!
  • ALS-Altur Level System - це універсальна технологія, тепер в настільний теніс можуть грати абсолютно всі, не враховуючи своїх вікових і фізичних можливостей. Користувач може самостійно відрегулювати рівень висоти столу (64, 68, 76 см). Слід зазначити, що компанія Enebe Sport більшість розроблених столів пристосувала для людей з обмеженими можливостями.

Однозначно, Enebe – це бездоганний лідер, який постійно прагне до досконалості і в першу чергу турбується про користувачів, для яких гра в ping pong тепер перетворилася на справжнє задоволення.

Чемпіонат Іспанії з настільного тенісу FEDDI:

ENEBE CORTE INGLES:


ENEBE ® - зареєстрована торгова марка, що належить компанії Enebe Sport (Іспанія)