торгова марка Donic – це синонім справжньої німецької якості, бренд, який підкорив вагу світ, виробник, який сам диктує правила на ринку спортивних товарів для гри в настільний теніс. Протягом більш ніж 20 років компанія Donic Sportartikel дотримується єдиного правила – бути кращим у всьому. І це їм більш ніж вдається, оскільки Donic Sportartikel: першою в світі встановила найвищі стандарти якості столів для гри в настільний теніс, представивши новітню технологію складних столів TwinCompact.

Під час світового чемпіонату в Нью Делі (1987 рік) презентувала власну технологію складання столів SuperCompact. У наші дні ця технологія більш вдосконалена, а стіл Donic Delphi 25 визнаний офіційним тенісним столом Відкритого чемпіонату Німеччини (2001-2004) Чемпіонату Європи в Штутгарті (2009), Відкритого чемпіонату Австрії (2010-2011) виступає в ролі партнера і надає технічну підтримку не тільки європейських, але і світових чемпіонатів з настільного тенісу, починаючи з екіпіровки гравців і закінчуючи обладнанням.

Однозначно, столи для гри в настільний теніс Donic - це ідеальне втілення високої якості, бездоганних технологій, сучасних інновацій та елегантного дизайну. Розробники компанії подбали буквально про все:

 • Комфорт: такий тенісний стіл легко скласти, а також підготувати до гри;
 • Безпека: столи можна зберігати навіть у будинках, де є діти;
 • багатопрофільність: компанія виготовляє не тільки професійні столи для гри в настільний теніс, а й аматорські - для занять вдома і на відпочинку. 
Слід зазначити, що в розробках продукції Donic беруть участь імениті тенісисти і заслужені Чемпіони Світу. На всіх етапах виробництва продукція проходить ретельний контроль і тестування, що говорить про високу якість продукції. Компанія Donic Sportartikel займається не тільки виробництвом столів, в їх асортименті також представлені тенісні ракетки, м'ячі, роботи для настільного тенісу, кріплення, сітки, а також високоякісне взуття, одяг і сумки.

Продукція компанії Donic Sportartikel представлена буквально у всіх частинах світу, в країнах Північної і Південної Америки, Австралії, Європи, Азії, а також Африки. Тепер вона представлена і в Україні. Доторкніться до легенди, відчуйте себе справжнім чемпіоном, граючи в пінг понг з власними дітьми, відчуєте справжню якість і азарт від гри в настільний теніс. Адже вся продукція Donic Sportartikel створена для справжніх чемпіонів.

тенісні столи Donic для приміщень:
 • Тенісний стіл для професіоналів Donic Indoor Persson 25
  Тенісний стіл Donic Indoor Roller 300
  Тенісний стіл Donic Indoor Roller 400
  Тенісний стіл Donic Indoor Roller 600
  Тенісний стіл Donic Indoor Roller 800    

 • тенісні столи Donic всепогодні:
  Тенісний стіл Donic Outdoor Roller 400
  Тенісний стіл Donic Outdoor Roller 600
  Тенісний стіл Donic Outdoor Roller 800-5
  Тенісний стіл Donic Outdoor De Luxe
  Тенісний стіл Donic Outdoor Roller 1000  

  World Champions Patrick Baumand and Dimitrij Ovtcharov in Paris:

  World Championships in Bremen:

  New club Red Church in Hungary:

  Перейти в каталог товарів:
  тенісні столи для приміщень_>>>>>
  тенісні столи всепогодні_>>>>>
  Аксесуари для тенісу_>>>>>

  DONIC ® - зареєстрована торгова марка, що належить компанії DONIC Sportartikel. (Німеччина)