Компанія  Continental  - більше 100 років досвіду в розробці і виробництві велосипедних шин. Німецьке інженерне мистецтво з 1871 року - поєднання якості і німецької точності у виробництві, педантичного підходу до випробувань з безперервною розробкою і впровадженням інновацій. Continental - це єдиний німецький виробник велосипедних шин, виробничі потужності якого знаходяться там же, в Німеччині. 

У Центрі технологій і розробок в Корбаху безперервно розробляються нові революційні технології, такі як унікальна гумова суміш Black Chili і антипрокольная технологія, використовувана в брекерах Vectran і не має аналогів у світі. Обидві технології популярні серед еліти гоночного велоспорту.

Continental займає друге в Європі і четверте в світі місце за обсягом виробництва шин і автокомпонентів преміум-класу. Виробник шин року-2013 за версією Tire Technology International, володар премії за турботу про екологію. Підрозділи Continental працюють в 46 країнах, в них зайнято понад 170 тисяч осіб. Виробничі потужності концерну знаходяться в США, європейських країнах і країнах БРІК.