історія та цінності бренду BOBIKE

Грудень 2013 компанія BOBIKE входить до складу португальської компанії POLISPORT GROUP. Даний альянс дозволяє компанії інвестувати багато коштів у розробку інноваційного, унікального, практичного, якісного та безпечного продукту bobike преміум класу. Дитячі крісла та шоломи bobike представлені більш ніж в 40 країнах. Нові технології, сучасний дизайн, високий рівень безпеки - все це приваблює велику кількість споживачів, у яких в пріоритеті по життю звучить слово - безпека. 

Screenshot_2.png

Інженери, дизайнери, продукт менеджери знають і розуміють страхи і побоювання батьків, так як самі є ними. Мати захищає свою дитину своїм тілом до його появи на світ. Після народження світ для вашої дитини вже не буде колишнім, він стане іншим: новим, цікавим, великим, дивним і багатоликим. Ви, як люблячий батько, зробите все, щоб пізнання цього світу стало максимально безпечним. 

Компанія BOBIKE допоможе вам і вашій дитині забезпечити безпечне пізнання навколишнього світу при їзді на велосипеді! 

Всім відомо, що Нідерланди (Голландія) є однією з найбільш велосипедованих країн у світі. В Амстердамі кількість велосипедів перевершує кількість жителів, а в цілому в Нідерландах 80% населення мають свій персональний велосипед. Рівень вимоги до вело продукції у споживачів дуже високий, і для того, щоб продукція залишалася популярною і затребуваною на споживчому ринку, компанія BOBIKE виробляє продукцію з сучасним і привабливим дизайном, практичну і звичайно ж безпечну у всіх сенсах цього слова. 
Screenshot_1.png

  • Максимальна безпека для дитини при пересуванні на велосипеді. 
  • велокрісло виготовлено в Європі і протестовано Європейською асоціацією споживачів. 
  • унікальний, стильний дизайн, розроблений в Голландії.
  • стильні трендові кольори.
  • Комфорт і простота у використанні екологічні матеріали.
  • Вітрове скло, що захищає від пилу і каменів.
  • компанія BOBIKE допоможе вам і вашій дитині забезпечити безпечне пізнання навколишнього світу при їзді на велосипеді!