Кермо для трюкового самоката Hipe T-bar 01 HIC / SCS oversize, black matt
Опис
T-подібне кермо hipe підійде під трюкові самокати з системою компресії SCS і HIC. Діаметр труби 31.8 мм.якщо посадковий колодязь ширше, то необхідно придбати проставку.
Характеристики
|
Матеріал |
Cr-Mo |
| Ширина керма | 600 мм |
| Висота керма | 680 мм |
| Діаметр | 31.8 мм |
| Компресія | HIC, SCS |
|
Вага |
1.29 кг |
Характеристики
| Колір | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 1,39 кг |
| Висота керма | 690 мм |
| Форма керма | Т-подібний |
| Ширина керма | 595 мм |
Задати питання
