Самокат RoyalBaby Dazzler, OFFICIAL UA
Опис
- заднє крило
- заднє гальмо
- м'які, нековзні ручки
- 3-рівнева Регульована висота керма 66-90 см
- діаметр переднього колеса 12 см
- діаметр заднього колеса 8 см
- місце для ніг 31,5 х 13,5 см
- максимальне навантаження 60 кг
- вага 2,66 кг
Характеристики
| Рік | 2020 |
| Колір | Рожевий, Білий |
| Загальні | |
| Вага | 2,66 кг |
| Висота керма | 900 - 660 мм |
| Форма керма | Т-подібний |
| Максимальне навантаження | 51 - 60 кг |
| Діаметр коліс | 120/80 мм |
| Тип дисків | Спицеві |
| Матеріал коліс (покриття) | EVA |
| Тип гальма | Ножний |
| Ширина деки | 135 мм |
| Матеріал коліс (дисків) | Пластик |
| Довжина деки | 315 мм |
| Рівень катання | Новачок |
| Діаметр коліс | 120/80 мм |
Задати питання
