Роликові ковзани Action ZERO (компл)/Blue/30-33
Опис
Характеристики
| Колір | Чорний, Світло-сірий з синім принтом |
| Загальні | |
| Клас ковзанів | Для початківців |
| Призначення | Фітнес |
| Регулювання розміру | Так |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Подшипники | |
| Підшипник | Abec 5 |
| Лайнер | |
| Лайнер | Бувши |
| Призначення | Фітнес |
| Гальмо | П'ятковий (Знімний) |
| Діаметр коліс | 64 мм |
| Ширина коліс | 24 мм |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Ботинок | М'який |
| Матеріал рами | Поліпропілен |
| Фіксація | Шнурівка, Автозамок, Липучка |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Матеріал черевика | Нейлон |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Вініл |
| Розмір черевика | 30-33 |
Задати питання
