Ролики розсувні Action KIRE/Blue/33-36
Опис
Характеристики
| Колір | Блакитний, Білий, Сірий, Синій |
| Стать | Для дітей |
| Загальні | |
| Гальмо | знімний, на обох черевиках |
| Гарантія | |
| Загальна | 6 місяців |
| Колеса | |
| Колеса | 64 x 24 мм 82A |
| Подшипники | |
| Підшипник | АВЕС 5 carbon steel |
| Лайнер | |
| Лайнер | Нейлон і Nylex |
| Призначення | Розсувний |
| Гальмо | П'ятковий (Знімний) |
| Діаметр коліс | 64 мм |
| Розташування коліс | Inline |
| Матеріал коліс (покриття) | Поліуретан |
| Профіль коліс | П-подібний |
| Ботинок | М'який |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Фіксація | Шнурівка, Автозамок, Липучка |
| Рівень катання | Новачок |
| Жорсткість коліс | 82A |
| Матеріал черевика | Нейлон, Поліпропілен |
| Матеріал лайнера | Нейлон, Вініл, Найлекс |
| Розмір черевика | 33-36 |
Задати питання
