Ідея створення унікального тренажера RealRyder належить сайклеру Коліну Ирвингу. Більше 15-ти років тому він задумався: як зробити сайкл-тренування більш реалістичними і ефективними? Реалізувати ідею одному із засновників компанії RealRyder International допомогли фітнес-експерт Шон Харрінгтон і Річ Хансон-експерт в області маркетингу і продажів у фітнесі, експерти бренду Nautilus®. Використовуючи більш ніж 80-ти річний досвід роботи фітнес-індустрії США, команда RealRyder Internationa l розробила краще виконання студійного сайкл-тренажера для задоволення потреб як професійних сайклерів, так і початківців спортсменів. Сьогодні цей тренажер вважається одним з кращих не тільки в США, але і в усьому світі!


кілька еволюційних фактів про RealRyder®:

прорив. Це перший сайкл-тренажер, який може відхилятися в сторону і імітувати реалістичну велогонку.   
   
Реалістично.рухома рама і положення заднього колеса дозволяють тренуватися в трьох вимірах - більш динамічно, але і більш плавно. Справжня велогонка на відкритому повітрі!
  
ефективно. Тренажер підвищує досягнення результатів в кілька разів-спалюючи ще більше калорій, задіюються всі групи м'язів, розвивається баланс і координація.
  
Весело.крім усього іншого, RealRyder дарує масу нових позитивних емоцій. На цій веселій тренуванні нудьгувати не доведеться!

особливості:
  • Екслюзивна технологія Corebalance™. RealRyder ® ABF8 використовує унікальну патентовану технологію шарнірних з'єднань-Articulating Bicycle Frame (ABF). Ця безпрецедентна технологія дозволяє користувачеві здійснювати симуляцію руху в 3 - х вимірах: похилі рухи з боку в бік задіють різні групи м'язів тіла, в основному-Преса, покращуючи почуття балансу і силу м'язів одночасно.
  • з мінімальним тренувальним досвідом, користувач може витримувати високий рівень частоти обертання педалей, контролюючи положення рами в просторі. 
  • тривимірний просторовий рух на RealRyder® вимагає активізацію різних груп м'язів, включаючи верхню частину тіла і прес. На додаток до повноцінної високоефективної тренуванні, динамічна амплітуда руху так само допомагає поліпшити почуття балансу. Real Ryder® - це приводить в захват тренажер, який не тільки допомагає спалювати зайві калорії, але і одночасно зміцнювати м'язи корпусу.
Bodytech-провідний спортивний медичний клуб в Латинській Америці, створений в 1997 році Ніколя Лоеза і Джильола Aycardi в Боготі, Колумбія. В даний час має більш ніж 72 клуби в Колумбії, 17 - В Перу, 44 - в Чилі, 17 листопада 2015 р.оголосила про запуск RealRyder®.
    
Cycle Room Athletic Club Dubai
      
Revolution Athletic Club - Mineola, NY, United States
  
Athletic Club Pursuit Boston
  
Sweet Lemon Studio – Bogota Colombia
  
Athletic Club CHICAGO, IL 60654, USA
  

Real Ryder® - зареєстрована торгова марка
.