GHOST-розбуди в собі дух свободи! Перемагай кордону!

         Розбуди його в собі, і він подарує своєму власникові здатність миттєво переміщатися в просторі, повноту і свободу пересування, світ без перешкод і кордонів!
Він дружний з вітром і річкою, він приходить з туману, його можна побачити у всій красі в світлі блискавки, він носить в собі запах мохів і попелу багаття... і ім'я йому-GHOST.


        Духу свободи не важливі умовності і відмінності. Абсолютно все одно, до якого стилю ви тяжієте, які трейли вибираєте і наскільки високий ваш рівень катання. Головне - це пристрасть до велосипедів, невгамовна жага швидкості і вміння насолоджуватися кожною хвилиною в сідлі. 

13528215_259124544462580_5465190081438679044_o.png

            GHOST - велосипедний бренд з Німеччини з більш ніж двадцятирічною історією. Заснований групою велоентузіастів в 1993 році, він в найкоротші терміни завоював любов вельми вимогливою європейської публіки. І не дивно, адже поряд з відмінним дизайном і використанням самих передових технологій, велосипеди GHOST відрізняються істинно німецькими стандартами якості. Що дозволяє стерти грань між професійними гоночними болідами і початковими моделями для любителів велоспорту.

          неодноразово удостоєний вищих нагород за прогресивні рішення, дизайн і приголомшливі ходові якості велосипедів, що має в своїй скарбничці медалі олімпіад, Кубків світу, чемпіонатів Європи, GHOST на сьогоднішній день - один з найбільш впізнаваних і бажаних брендів в Європі і в світі.