Компанія First Degree Fitness (Австралія) продовжила еволюцію тренажерів для веслування з водним навантаженням і створила нове покоління гребних тренажерів, аналогів яким немає в світі! First Degree Fitness-єдина компанія, яка змогла вирішити задачу регулювання опору у гребних тренажерів з водним опором. До цього, користувачам тренажерів інших виробників доводилося додавати або зливати воду з бака перед тренуванням, що було вкрай незручно.

Запатентована система регулювання опору Adjustable Resistance Fluid Technology дає унікальну можливість для регулювання водного опору завдяки використанню унікального бака, який складається з 2-х контейнерів для води - "активного" і "пасивного", надаючи можливість моментально змінювати навантаження, не перериваючи тренування і зберігаючи потрібний темп.

brand-banner2.pngКрім того компанія First Degree Fitness впровадила ще ряд інновацій і пропрацювала кожну деталь в своїх тренажерах, завдяки чому їм зараз немає рівних на ринку. 
  • Бездоганна рама. Для виготовлення дерев'яних рам в серіях Viking і Apollo використовується масив американського ясена вищого сорту без єдиної вади в структурі дерева! Крім того, воно покривається вручну двома шарами лаку, як на дорогих яхтах, тому відмінно захищене від вологи і зовнішніх впливів. Завдяки використанню особливих гвинтових з'єднань рама не розхитується з часом і не потребує регулярного обслуговування.

  • для виготовлення металевих рам в серіях тренажерів Challenge, Evolution і Vortex використовується сталь і високоміцний анодований сплав алюмінію. Це забезпечує гребним тренажерам професійної серії Evolution і Vortex неперевершену міцність - вони витримують максимальні навантаження вспортзалах з великою прохідністю, а максимальна вага спортсмена може бути 150-200 кг!

  • дуже зручні ергономічні рукояті і упори для ніг. Завдяки тому, що ручки встановлені під спеціальним кутом, різко знизилося навантаження на зап'ястя, лікті і плечі, тренування стала ще більш комфортною і безпечною для суглобів. Регульовані упори для ніг розташовані так, щоб спортсмен будь-якої комплекції відразу зміг знайти правильне положення і зосередитися на ефективному тренуванні,
  • міцність гребних тренажерів FDF вражає. Було проведено випробування найбільш вразливою деталі-контейнера для води з полікарбонату.
     
    Результати говорять самі за себе: контейнер витримав важкий позашляховик вагою майже 2 тонни! Саме тому, виробник впевнено дає гарантію на контейнер для води 3 роки, на раму з дерева 5 років, зі сталі - 10 років.
  • Проста збірка і відсутність необхідності в регулярному обслуговуванні.
  • Неповторні відчуття і звук перенесуть вас з квартири або спортзалу на природу - повна імітація веслування воді... Відчуття, Звук, Результат!