тренажери Body-Solid...Створені для Вас...Створені для життя.

Більше 20 років тренажери Body-Solid використовуються для занять бодібілдінгом і покращують якість життя людей у всьому світі. Більше 5 мільйонів клієнтів Body-Solid отримали відчутні результати від силових тренувань, оцінили якість і функціональність тренажерів. Сьогодні Body-Solid бренд №1 в США в сегменті силового обладнання для дому, а також в сегменті клубних тренажерів.

Body-Solid, Inc. - виробник високоякісного фітнес-обладнання для дому та комерційного використання. Маючи багатий досвід, Body-Solid пропонує широкий спектр продукції: мультистанции для дому, мультистанции для комерційних залів і для невеликих клубів, тренажери на вільних вагах, для будинку і для комерційного пискористування, повну лінію кардіообладнання, диски, гантелі та аксесуари для фітнесу.

Ми рекомендуємо купити тренажери Body-Solid, якщо вам потрібні якісні, надійні і функціональні тренажери для професійних занять вдома або якщо Вам потрібно оснастити готельний зал або фітнес-клуб компанії. Ви не будете шкодувати про свої гроші, витрачені на ці цілі...


Створена в 1989 році, компанія за цей час збільшила свої виробничі потужності більш, ніж в 20 разів. Центральний офіс Body-Solid знаходиться в Форест парку (передмісті Чикаго, штат Іллінойс, США). Компанія продає свою продукцію в США і більш ніж в 100 країнах по всьому світу. Ставлення Body-Solid до якісного виробництва і сервісу дозволило компанії створити чудову репутацію серед виробників фітнес-обладнання. Зокрема, компанія відома тим, що на території США дає довічну гарантію на домашні силові тренажери і тривалі гарантії на тренажери комерційного використання.

Body-Solid працює під склепіннями стандарту ISO-9000, що і забезпечує високу якість випускаються тренажерів, високо оцінене клієнтами. Команда професіоналів, що працює в Body-Solid, покликана перетворити придбання і використання тренажерів в справжнє задоволення. Body-Solid відомий у всьому світі як виробник № 1 домашнього фітнес-обладнання, що задовольняє всім вимоги до професійних тренувань в домашніх умовах. Маючи високоякісні тренажери, які найбільш підходять Вашим потребам, набагато простіше концентруватися на поставлених цілях, - так вважають фахівці Body-Solid, прагнучи поєднати Ваш рівень підготовки, ваші цілі і стиль життя.

Мультистанції Body-Solid (багатофункціональні тренажери) компактні, ергономічні і функціональні. Маючи широкий спектр можливостей, вони дозволяють використовувати обмежену площу приміщення максимально ефективно. Особливо це стосується невеликих залів, націлених на якісні силові тренування, проте не мають можливості використовувати великий простір. В цьому відношенні тренажери Body-Solid ідеальні для будинку.

Body-Solid любить силові тренажери на вільних вагах і є світовим лідером в їх виробництві. Body-Solid випускає найширший в галузі асортимент верстатів Сміта, силових рам, однопозиційних тренажерів, лавок і стійок. Тренажери на вільних вагах Body-Solid спроектовані з урахуванням різних антрометричних габаритів тренуються, різні рівень підготовки, цілі занять і навколишнє оточення.

Тренажери Body-Solid покликані допомогти вам поліпшити якість Вашого життя і залишатися у формі багато років. Тренажери Body-Solid-це функції, які ви бажаєте, і ціна, яку ви можете собі дозволити за високоякісне рішення.

В інтернет-магазині SportTop-online представлені лінії тренажерів Body-Solid: ProClub, ProDual, Body-Solid Home, Powerline, Best Fitness.

  • Pro-Club - лінія BODY-SOLID Pro Club Line, за своєю суттю є клубною лінією, розрахованою на експлуатацію в бюджетних фітнес-залах. Тренажери спроектовані і виготовлені без надмірностей і розвинених функцій комфорту;
  • Pro-Dual - лінія BODY-SOLID Pro Dual Line, це Лінія двох -, трьох - і чотирьохстекових станцій для просунутого домашнього спортзалу, фітнес-залів готельних комплексів, невеликих фітнес-клубів і т.п. відмінне поєднання ціни і якості. Універсальні тренажери подвійної дії. Купуєте 10-отримуєте 20, а це означає: економія місця, економія грошових коштів, плюс надійність і сучасний дизайн в подарунок!
  • Home - лінія Body-Solid Home, лінія топових тренажерів для професійних занять вдома, що складається з мультістанцій, силових лавок і стійок;
  • Powerline - лінія BODY-SOLID Powerline, це полегшена лінія тренажерів для занять вдома;
  • Best Fitness - лінія BODY-SOLID Best Fitness, бюджетні тренажери для дому.

 Логотип Body-Solid

Body-Solid...Built For You...Built For Life.

BODY-SOLID ® - зареєстрована торгова марка, що належить корпорації Body-Solid, Inc. (США)